Hakkımızda

Biz bir aileyiz, hep sizinleyiz.

Okutan Diş’in kuruluşu aslına Rıza Bülent Okutan ve Nalan Okutan’ın Eyüp’de açtıkları ilk muayenehaneye dayanır.

İkisi de diş hekimi olan Okutan’lar aynı muayenehanede yaklaşık 30 yıl hastalarını büyük bir özveri ve özenle tedavi ederler.

Tedavi gören hastaların memnuniyeti ve sürekliliği ailenin büyüyen fertlerinin de diş sağlığına gönül vermelerine neden olur ve ailenin çocukları da Diş Hekimliğinden mezun olur.

Sonrasında genişleyen aile ve genişleyen hasta portföyü Okutan Ailesini Eyüp’de ilk polikliniklerini açmaya iter ve 2010 yılında ilk poliklinik Eyüp’de açılır.

2015 yılında ise Okutan Diş önemli bir dönüşüme adım atar ve Halkalı’da ilk A sınıfı belgeli polikliniğini açarak diş sağlığı alanına yaptığı yatırımı en üst düzeye taşır.

Okutan ailesinin temel prensipleri olan hasta memnuniyeti ve hizmet kalitesi anlayışı halen tüm polikliniklerde devam etmekte ve hastalarımızın sağlıklı gülümsemeleri bizleri mutlu etmekte.

Bu nedenle;

Değerlerimiz

  • Sterilizasyon ve bulaşıcı hastalık riskini önlemeyi işimizin en tepesinde tutarız,
  • 1984'ten bu yana biriktirdiğimiz tecrübemiz ile günümüz teknolojisini harmanlayarak hastalarımıza güvenli ve kaliteli hizmet sunarız,
  • İyi eğitimli, her biri kendi alanında uzman ve tecrübeli, gelişime açık, yenilikleri takip eden, genç ve güler yüzlü bir kadro ile hizmet veririz,
  • Her tedavinin, kendi branşında uzman hekimler tarafından uygulanmasını savunur buna uygun kadrolar ile çalışırız,
  • Hastalarımıza, birden fazla hekimin ortak çalışması ile bütün olasılıkları göz önünde bulundurarak birden fazla tedavi seçeneği sunarız,
  • Yerli ve yabancı tıbbi malzemeleri tedarik eder ihtiyaca en uygun olan tıbbi malzemeleri tavsiye ederiz,
  • İşinde uzmanlaşmış farklı laboratuvarlar ile çalışırız.

Okutan Ailesi

DR. Nalan Okutan

Diş Hekimi...

DR. Serhan Okutan

Ortodonti Uzmanı...

DR. Rümeysa Okutan

Ortodonti Uzmanı...

DR. Serra Okutan

Protez Uzmanı...

DR. Rümeysa Okutan

Ortodonti Uzmanı...